אופי הפעילות בתנועה

תנועת "בעלי השפעה-דור האמת" פועלת לביטול החוקים הנוגעים לסמים.

זה הדבר המשותף והמניע אותנו.

מאחר ואין לי משאבים רבים, אני לא יכול "לרכז" בעצמי הרבה פעילות. לכן הרבה תלוי בך!

כרגע, אנחנו נמצאים "בשקט שלפני הסערה".
בתקופה זאת רצוי שכל אחד מאיתנו יבחר חבר כנסת אחד לפחות מהמפלגה שלו ויהפוך אותו לחבר לעט שלו. צריך לכתוב להם מכתבים (רגילים לא דואל) ולספר להם על עצמכם, על הקשר שלכם לנושא הקנביס. באם אתם נתקלים בקשיים בנושא רישוי קנביס תכתבו להם ותבקשו את עזרתם. כל אחד ינסח את המיכתבים כלשונו. ניתן לשלוח מכתבים כתובים בעט או מודפסים. את המיכתבים והתגובות נעלה באתר זה ולפי הקשר שייוצר נחליט האם נתמוך בחבר הכנסת או שנכניס אותו לרשימת ה "חיסול" שלנו.
לקראת עונת הפריימריס אנחנו צריכים להיות עם רשימות מגובשות.

הסערה תבוא בעוד כחצי שנה כשריח הבחירות הכלליות יתחיל להינשא באויר. בזמן זה המערכת הפוליטית הפנים מפלגתית ניכנסת לפעילות מוגברת כיוון שאז ניקבעות הרשימות לכנסת והמיקום של כל מועמד ברשימה. בתקופה זאת כל אחד מאיתנו צריך לתרום מעצמו בפעילות הבאה:
א.      הופעה לכנסי בחירות של המפלגה שבחר והעלאת נושא הסמים (קנביס?) על סדר היום.
ב.      הבעת תמיכה בפוליטיקאים שהתחייבו לבטל את חוק הסמים.
ג.       "פיצוץ" של כנסי בחירות של פוליטיקאים שנימצאים "ברשימת החיסול" שלנו.
אני מקווה שלא יהיה שום כינוס מפלגתי בארץ בלי "כיסוי" של כמה אנשים מטעמנו.

סוף הפעילות המוגברת תבוא בזמן הבחירות המוקדמות ("הפריימריס") לרשימת המפלגות. במועד הבחירות המוקדמות אתה אמור לבוא למקום הבחירה ולהצביע בהתאם לרשימה שנכין עד למועד זה. יתכן שנעשה "דיל" עם גורמים נוספים בכדי לזכות במכפיל-כח.

פעילות זאת תביא לכך שנכניס 30-40 חברי כנסת אשר יתחייבו כלפינו לבטל את חוקי הסמים. כלומר, לאחר הבחירות לכל המאוחר נוכל לגדל את הקנביס באופן חופשי במרפסת ולעשות "החלפות" של זרעים ופרחים.

את תקציב "הרשות למילחמה בסמים" נדרוש להעביר לגורמי רווחה שיעשו בו שימוש מועיל.

יחד עם זאת, אנחנו מורכבים מאנשים שונים שלכל אחד יש את המניעים שלו. בשביל זה פתחתי "פרלמנט" בפייסבוק אשר יקבע מצע משותף לחברי התנועה במפלגה בה הם התפקדו. זה המקום בו אפשר וצריך להעלות את דרישותנו הצודקות. אז מה אנחנו רוצים? כנסו לפרלמנט הליכודי או לפרלמנט של העבודה ותגידו.

2 תגובות בנושא “אופי הפעילות בתנועה

  1. Vladislav Grischinsky

    יש הרבה בעיות באתר הליכוד, כאן בלינקים לFACEBOOK של המפלגות, ובאופן כללי אני אישית רק בגלל בעיות תשתית מאז 2012 מנסה ולא מצליח להתפקד…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *