אנו מכריזים בזאת – הכנסת חברי כנסת מטעמנו לרשימת הליכוד!

loksh

שלום לכולם,

חברי הכנסת בתנועת הליכוד מתחלקים לשתי קבוצות ברורות: אלה שיש להם עמדה אידיאולוגית בנוגע לצמח הקנביס ואלו ששותקים. בעלי העמדה האידיאולוגית (הן לחיוב והן לשלילה) מצהירים עליה באופן גלוי. השתקנים לא מגיבים לפניות שלי ששואלות אותם בנוגע לעמדתם – ולא משנה עד כמה אני מנער אותם בנושא.

אני מתחיל להבין כי "השתקנים" עושים זאת מכיוון שלקחו תרומות מסוחרי תרופות. ברגע שעשו זאת הם מחוייבים (בחייהם) להתנגד לכל יוזמת חקיקה שעוסקת בליגליזציה או אפילו בהקלה על שימוש בקנביס. רוב חברי הכנסת ברשימת הליכוד שייכים למיסדר השתקנים. כלומר לא משנה עד כמה נלחץ עליהם הם יתנגדו נחרצות לכל יוזמת הקלה שנוגע לצמח. כלומר זה לא מספיק שנקדם מועמדים תומכי ליגליזציה – אנחנו צריכים להכניס מועמדים מטעמנו.

היום תנועת "דור האמת" מכריזה על צעד נוסף בפעילותנו לליגליזציה של צמח הקנביס. במקום להסתפק רק בקידום חברי כנסת תומכים אנחנו נריץ מועמדים מטעמנו ברשימת הליכוד הליכוד לכנסת. קבוצה קטנה של כ 500 סמולנים שפועלים בליכוד בשם "הליכודניקים החדשים" הצליחו להכניס 2 מועמדים מטעמם לכנסת ישראל ברשימת הליכוד. אנחנו יכולים להכניס 4-8 חברי כנסת בקלות.

לפיכך אני מכריז בזאת על תחרות לבחירת מועמדים לרשימת הליכוד לכנסת. התחרות מיועדת לאלה שביננו אשר חלמו להיות חברי כנסת ומעוניינים לפעול מעשית בנושא. זה ההיזדמנות שלכם לפעול מעשית הן לליגליזציה של צמח הקנביס והן להגשים חלום ולהיות חברי כנסת.

דרושים: מועמדים לתפקיד חברי כנסת בתנועת הליכוד. הכישורים הנידרשים:

א. ליכודניקים.
ב. בעלי ותק של שנתיים לפחות כחברי ליכוד.
ג. תומכים בליגליזציה של צמח הקנביס.
ד. ללא עבר פלילי בתוקף.
ה. כריזמה / יכולת לסחוף הרבה תומכים במועמדותכם.

אנחנו נגבש רשימה של מועמדים ברשימת הליכוד בהתאם לתוצאות תחרות. רשימת המועמדים תהיה מבוססת על כמות האנשים שיתפקדו לתנועת דור האמת בהתאם לפעילות של המועמדים. כל מתפקד יצהיר על המועמד שרשם אותו. הרשימה תהייה מבוססת על כמות המיתפקדים בסדר יורד. (הרשימה תנוטר ורישומים פיקטיוויים יובילו לפסילת המועמד).

אנשים שמעוניינים להצטרף לתחרות מוזמנים לשלוח לי קורות חיים.