אנחנו עושים היסטוריה!

אתמול היינו שלשה פעילי ליגליזציה בפגישת עבודה עם כבוד השר צחי הנגבי במישרדו בכנסת. עד כמה שאני יודע זאת היא הפעם הראשונה ששר בממשלת ישראל נפגש עם פעילי ליגליזציה. השר הביע תמיכה (זהירה) במאבקנו, הביע את הערכתו שפריצת דרך בנושא תבוא מכיוון של קנביס רפואי ולא מליגליזציה מלאה של הצמח, והפנה אותנו לחברת הכנסת שרן השכל שפעילה בנושא זה בליכוד.

בפגישה עם השר השתתפו מר שלומי סנדק, ד"ר ברקת שיף ואני – מיכאל קרייזלמן. מר סנדק הינו פעיל ותיק ועוזר לאנשים זכאים לקבל רישיון לקנביס רפואי.

ד"ר ברקת שיף התגלתה כתושבת של "מדינת תל אביב" ופעילה במחסום ווטש. חוץ מזה היא דווקא בסדר.
ד"ר שיף היא רופאת כאב שעומדת באומץ מול התנכלות היק"ר ומישרד הבריאות בכלל, וממליצה על קנביס למטופליה לפי "ההתוויות" ושאר שיגיונות משרד היק"ר. זאת למשל לעומת רופאי הכאב של קופת החולים הכללית שהפסיקו באחת את הטיפול במטופלי קנביס רפואי בגלל התעמרות היק"ר.

משמאל לימין: מר שלומי סנדק, כבוד השר צחי הנגבי, ד"ר ברקת שיף וסחבק.

משמאל לימין: מר שלומי סנדק, כבוד השר צחי הנגבי, ד"ר ברקת שיף וסחבק.

בפגישה עם עוזרים פרלמטרים של ח"כ השכל ניטען כי היה רוב בוועדת השרים לעינייני חקיקה לחוק למניעת הפללה שהציע ח"כ השכל. השר גילעד ארדן התקשר לשרים איים ושיכנע אותם לא להתערב "בענייני מישרדו". יחד עם זאת הוא השיג דחייה של כשלשה חדשים בעזרת תרגיל הוועדה (שקצובה בזמן), ומה זה שלשה חדשים לעומת הנצח? כלומר הצעת החוק תוגש שוב לוועדת השרים בתוך חדשיים שלשה. (למרות שלדעתי לא חייבים לעבור דרך וועדת השרים – אפשר להגיש את ההצעה לכנסת ואז נדע בוודאות מי הצביע בעד או נגד ומי השתפן ונעדר).

אני טענתי כי תנועת "דור האמת" כוללת כעשרת אלפים מתפקדים בליכוד. העוזרים הפרלמטרים הביטו בי בפיקפוק ורמזו שכדאי שאוכל להוכיח את המיספר. אני התבססתי על 5,800 איש שעשו לייק לדף הפייס שלנו עם נוספים שלאו דווקא רשומים אצלנו. הם נתנו לי להבין שזה כח אדיר שיכולה להיות לו השפעה עצומה. אם אכן נוכל להוכיח התפקדות של 10,000 איש לליכוד נוכל למנות מועמד לראשות הממשלה, למנות את השרים הבכירים ולהבטיח קריירה קצרה מאוד לחברי כנסת שמיתנגדים. לדוגמא: חבר וועד עובדים של התעשייה האווירית פקד כ 2,000 עובדים לליכוד דבר שהקנה לו תפקיד של שר בממשלה.

כלומר ניתן להשיג ליגליזציה מלאה של צמח הקנביס בתוך כנסת אחת מ-ע-כ-ש-י-ו. התאריך 11.07.2016 צריך להרשם בתולדות ישראל כיום מיוחד וציון דרך בדרך הארוכה לליגליזציה של הצמח.

אני מבקש מהאנשים שעשו לייק לדף שלנו שעדיין לא התפקדו ונרשמו אצלנו שיעשו 2 קליקים נוספים: אחד להתפקדות לליכוד (/ שאר המיפלגות הדמוקרטיות) והשני להרשם אצלנו כחברי ליכוד. תזכרו שיש תקופת הבשלה של שנה לפני שניתן להצביע בבחירות המקדימות (פריימריס). זה כבר עניין אישי – אל תעשו לי בושות!

ואז אתם זכאים ליום נקם ושילם – יום הבוחר! בבחירות המקדימות אתם באים לקלפיות הליכוד ותיתנו בראש לכל אותם חברי כנסת שרוצים אותנו במעמד של עבריינים. אלו שרוצים שבני מישפחתנו החולים במחלות קשות לא יקבלו את הצמח היחידי שיכול להקל על סיבלם!
ובבחירות אלו אתם תקדמו את אלו שתומכים בנו ברשימת הליכוד ותקנו להם מעמד של שרים בכירים.

אז: להתפקדות לליכוד לחצו כאן.
להתפקדות למחנה הציוני לחצו כאן. (שימו לב: טופס ההתפקדות למחנ"צ הוא לא מאובטח ואין לו כתובת URL. יש שם מספר IP במקום. זה חשוד כך שאני ממליץ להדפיס את טופס ההתפקדות שלהם ולפקסס אותו.)

והכי חשוב: תרשמו אצלנו כחברי ליכוד/מחנ"צ כאן!!!

בואו והשתתפו בליגליזציה של צמח הקנביס במדינת ישראל.

כנסת ישראל התגלתה לי כקונגרס תוסס ופעיל. צופרי אזעקה מזעיקים את החברים לעמדות קרב שעה שעולה הצעת אי אמון בממשלה או חוק להצבעה. הבידוק היה יעיל ומהיר והמיזנון משביע במחיר שווה לכל נפש. גובה התקרה של המישרדים נמוך קצת לדעתי, אבל לכל חברי הכנסת יש לישכה קטנה של 2-3 חדרים שמאפשרת פעילות על חבר הכנסת ועוזריו הפרלמנטרים. בכניסה לכנסת יש גינון יפה.

בסך הכל אפשר להיות גאים במדינת ישראל, בכנסת ישראל ובהישגנו כאזרחי המדינה.