היערכות לקראת הבחירות המקדימות

08.01.2016

לכבוד:   חבר הכנסת אבי דיכטר
טלפון בכנסת:      02-6408515 טלפון נוסף:           02-6408518
דואר אלקטרוני:  davraham@knesset.gov.il
משכן הכנסת קריית בן-גוריון ירושלים, מיקוד 9195016

מאת:     מיכאל קרייזלמן

הנדון:    עמדתך בנוגע לליגליזציה של צמח הקנביס

לחבר הכנסת אבי דיכטר שלום רב!

שמי מיכאל קרייזלמן. אני מפעיל את תנועת "דור האמת" לליגליזציה של צמח הקנביס בליכוד.

אנחנו מונים כ 10,000 איש בעלי זכות הצבעה בבחירות המקדימות.

עם ההכרזה על בחירות מקדימות בליכוד, אני מעדכן את רשימת המומלצים ורשימת החיסול שלנו.

אני מבקש לברר את עמדתך בנוגע לליגליזציה של צמח הקנביס. אנא תודיע לי בהקדם.

מצורף גם דף הסבר על צמח הקנביס.

 

בתודה מראש,

 

מיכאל

 


 

רקע על צמח הקנביס ורדיפת הצורכים אותו

מקור השם קנביס הוא כניראה "קנה בושם" המוזכר בתנ"ך בהקשר של תשמישי בית המיקדש. הקנביס הוא צמח מופלא אשר עושה ניסים לאנשים ואין בו טיפה אחת של רוע! אין לי ספק כי צמח הקנביס ניתן על ידי הקב"ה לאנושות.

בגלל שהוא כל כך תורם לאנושות אנשים בעלי עניין מסויימים העלילו עליו עלילות דם והוציאו אותו מהחוק תוך מתן עונשים של 20 שנות מאסר למי שיחזיק עשרות גרמים ממנו. ויסות שוק דרקוני כזה מעשיר שיכבה קטנה של אנשים, ומאפשר להרבה יותר אנשים להתפרנס ממנו. (הרשות למילחמה בסמים וכיו"ב).

בתור אדם בעל רישיון לקנביס רפואי, אני מקבל את הקנביס במישלוח מאובטח דמוי "ברינקס". כפי שאתה יודע ברינקס לא מאבטחת חמרים מסוכנים – ברינקס מאבטחת דברי ערך. ובאמת מחיר גרם קנביס "בשוק החופשי" עולה כיום על מחיר גרם זהב.

מדינת ישראל ותושביה משלמים מחירים כבדים על ויסות השוק שזה כולל כליאה של אנשים שהחזיקו בצמח, יחידות מישטרה שרודפות אחר עציצי קנביס ובעליהם, יחידות תביעה ומקומות כליאה בבתי סוהר. בנוסף לכך כלל הציבור לא יכול להשתמש בצמח וליהנות מהיתרונות הבריאותיים שהוא נותן. הגורמים שמרוויחים מויסות שוק הקנביס הם סוחרי סמים ושלוחיהם. מזעזע לראות באיזה תיעוב מדברים סוחרי סמים על "נגע הסמים" ואיזה חלחלה אוחזת בהם כשמתברר שהעם בישראל מגלה את האמת ודורש ליגליזציה של סמים.

רק לאחרונה שוטרים בעפולה עצרו לחקירה אישה שחיפשו בביתה ומצאו חובזה (אותו חשבו בטעות לקנביס). וזאת בזמן שכל המדינה מחפשת מחבל שנימלט ונימצאת תחת "אינטיפדת יחידים")!

ולא, קנביס אינו "סם מסוכן", ואנשים לא יהפכו מסוממים כאשר הוא יהיה חפשי. זה גם לא יגרום לאנשים לצאת לתרבות רעה, או לחילופין לחזור בתשובה ללבוש שחורים ולעבור לגור במערה בהרי צפת.

שיחרור הצמח יאפשר למדינה לפתח ענף יצוא קנביס חדש אשר יכניס מטבע זר למדינה, ויחסוך סכומים ניכרים אשר מוצאים כיום על תרופות ואישפוזים.

אני מאמין כי החקיקה כנגד צמח הקנביס תושלח לפח האשפה של ההיסטוריה בדומה לחקיקה כנגד יחסי מין הומוסקסואליים. בעוד דור אנשים לא יבינו איך קרה שהוציאו לקנביס שם כל כך רע ורדפו את האנשים שצורכים אותו בצורה כזו.