מכתב לחברת הכנסת גילה גמליאל

לכבוד:   חברת הכנסת גילה גמליאל
gamliel.gila@gmail.com
משכן הכנסת קריית בן-גוריון ירושלים, מיקוד 9195016

הנדון:    ליגליזציה של צמח הקנביס

לחברת הכנסת גילה גמליאל שלום רב!

אני מודה לך על מיכתבך מתאריך 30.11.2014 המתאר את פועלך בליכוד.

שמי מיכאל. אני מפעיל את תנועת "דור האמת" לליגליזציה של צמח הקנביס.

מקור השם קנביס הוא כניראה "קנה בושם" המוזכר בתנ"ך בהקשר של תשמישי בית המיקדש. הקנביס הוא צמח מופלא אשר עושה ניסים לאנשים ואין בו טיפה אחת של רוע! אין לי ספק כי צמח הקנביס ניתן על ידי הקב"ה לאנושות.

בגלל שהוא כל כך תורם לאנושות אנשים בעלי עניין מסויימים העלילו עליו עלילות דם והוציאו אותו מהחוק תוך מתן עונשים של 20 שנות מאסר למי שיחזיק גרמים ממנו. ויסות שוק דרקוני כזה מעשיר שיכבה קטנה של אנשים, ומאפשר להרבה יותר אנשים להתפרנס ממנו. (הרשות למילחמה בסמים וכיו"ב).

ולא, קנביס אינו "סם מסוכן", ואנשים לא יהפכו מסוממים כאשר הוא יהיה חפשי. זה גם לא יגרום לאנשים לצאת לתרבות רעה, או לחילופין לחזור בתשובה ללבוש שחורים ולעבור לגור במערה בהרי צפת.

שיחרור הצמח יאפשר למדינה לפתח ענף יצוא קנביס חדש אשר יכניס מטבע זר למדינה, ויחסוך סכומים ניכרים אשר מוצאים כיום על תרופות ואישפוזים.

אני מאמין כי החקיקה כנגד צמח הקנביס תושלח לפח האשפה של ההיסטוריה בדומה לחקיקה כנגד יחסי מין הומוסקסואליים. בעוד דור אנשים לא יבינו איך קרה שהוציאו לקנביס שם כל כך רע ורדפו את האנשים שצורכים אותו בצורה כזו.

בימים אלו אנחנו מכינים רשימה של "מי לנו ומי לצרינו" בכדי להבטיח כי למקומות ריאליים בליכוד יבחרו אנשים שתומכים בליגליזציה של הצמח. אני מבקש לברר את עמדתך בנושא. אנא תודיעי לי בהקדם.

 

בתודה מראש,

מיכאל