"תחת השפעה"? – "בעל השפעה"!

שלום לכל הקהילה שלנו: בעלי רישיונות, מועמדים לרישיונות, "סטלנים", חובבי גידול ועוד!

נמאס לכם לשלם 470 שקל לחודש עבור צמח שצריך לעלות כמו פטרוזיליה?
צריכים להתחנן לרופאים שיתנו לכם המלצה לרישיון לקנביס – שמסכימים לראות אתכם תמורת 1,200 שקלים?
צריכים להילחם ביק"ר (יחידת רישוי הקנביס הרפואי במישרד הבריאות) בכדי שיאשרו את הרישיון, או סתם מתרגזים שהם הורידו את תקופת הרישיון משנה ל 6 חודשים?
נמאס לכם שמתייחסים אליכם כ "עלובי החיים"?
נמאס לכם שמשקרים לכם בפנים בכך שטוענים כי הקנביס הוא "סם מסוכן"?
רוצים לשמור על רישיון הנהיגה שלכם?

אז אולי תעשו משהו?!?!?!?

מה אפשר לעשות? הדרך הפשוטה והזולה ביותר היא לרכוש זכות הצבעה במפלגות הדמוקרטיות בארץ. במחיר של 50 או 64 שקל לשנה, אתה משדרג את מעמדך ל "ממליך חברי כנסת" בכך שאתה קונה זכות הצבעה בליכוד או במיפלגת העבודה. בבת אחת, חברי הכנסת מחזרים אחריך בכדי לרכוש את קולך בבחירות הפנימיות. ופתאום יש לך חברי כנסת שמקשיבים לך, ומוכנים לעיתים לעזור לך כאשר אתה נתקל בבעיות עם השילטון. וכמה הון נידרש בכדי להשיג את הקשרים האלו? 50 שקלים לשנה במפלגת העבודה ו 64 שקלים בליכוד.

ובמחיר הזה, אתה יכול להסביר לחברי הכנסת שמחזרים אחריך שאתה בעניין של קנביס ואם הם רוצים את הקול שלך כדאי שיפעלו בנושא. ואלו שלא מוכנים לפעול בנושא, אתה יכול לפגוש אותם בכנסי בחירות ו"לפוצץ" להם את הכנס או סתם לצרוח עליהם.

ותוך שנתיים לא יהיו חוקים נגד קנביס ולא נצטרך רישיון, ונוכל לגדל קנביס כמו פטרוזיליה. בעציץ במירפסת.

אז, לחץ על האיקון של המיפלגה שיותר קרובה אליך, ותירשם לקבלת זכות הצבעה עכשיו. ואחרי שנירשמת הכנס את כתובת הדוא"ל שלך בטופס משמאל בכדי שנוכל לשמור על קשר. ובפעם הבאה שמציקים לך ממישרד הבריאות תכתוב מיכתב לחברי הכנסת "שלך".

ואם תמשיך לשבת ולגרד את בלוטות הרבייה? – הם יקחו לך את רישיון הנהיגה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *